MaS technik s.r.o. – predaj a servis manipulačnej techniky a stavebných strojov

O nás
Firma Mas technik s.r.o. je na trhu manipulačnej a stavebnej techniky už takmer 20 rokov. Náš skúsený tím pracovníkov vám ponúka :
– predaj nových stavebných strojov (kompletná ponuka značky Sunward a Takeuchi)
– predaj použitých nakladačov a bágrov značky Takeuchi, Bobcat a iné.
– predaj nových vysokozdvižných vozíkov HC forklift
– prenájom stavebných strojov a manipulačnej techniky
– servis rýpadiel, vysokozdvižných vozíkov, vibračnej techniky
– predaj náhradných dielov na stroje CAT, Kubota, Weber, AMMANN
– repas hydraulických celkov a komponentov
Prenájom techniky

Zo širokého sortimentu našich strojov je možné samozrejme aj ich zapožičanie. Stavebné stroje alebo vysokozdvižné vozíky Vám dovezieme priamo na miesto nasadenia a zaškolíme obsluhu na kvalifikovanú prácu s konkrétnym mechanizmom.
Využite výhody prenájmu:
platíte len vtedy, ak potrebujete stroj a Vaše kapacity nepostačujú na určitú zakázku, eliminujete náklady na servis a údržbu mechanizmov, náklady na prenájom môžete zahrnúť do odpočtu dane.
Stačí si vybrať vysokozdvižný vozík alebo stavebný stroj z našej ponuky, či už nový alebo repasovaný. Detaily nájdete na www.pozicovnastrojov.eu.

Predaj a odkúpenie starších mechanizmov

V našej ponuke nájdete veľa používaných, preverených strojov za výhodné ceny, na ktoré poskytujeme záruku. Naši kvalifikovaní mechanici vykonávajú komplexné servisné kontroly a stroje dôkladne preveria.

Taktiež Vám ponúkame odkúpenie starších opotrebovaných a nefunkčných vysokozdvižných vozíkov a stavebných strojov.

Odkúpime Váš starší vysokozdvižný vozík, minibáger alebo nakladač, prípadne ho vymeníme za nový s finančnou kompenzáciou rozdielu cien.

Technické prehliadky

Firma MaS technik pre Vás zabezpečí komplexnú technickú prehliadku a LPG revíziu Vášho motorového vysokozdvižného vozíka s vystavením protokolu o stave spôsobilosti prevádzky a taktiež s nariadenými opatreniami na odstránenie závad. Po úspešnom prevedení technickej prehliadky bude zákazníkovi vystavený platný technický preukaz na jeho VZV. Technické prehliadky sú vykonávané podľa platných noriem STN a v súlade s ISO 3691. Taktiež vykonávame komplexné kontroly stavebných strojov priamo na mieste u zákazníka.

Generálne opravy motorov a hydraulických komponentov

Vykonávame generálne opravy motorov viacerých značiek manipulačnej a stavebnej techniky (KUBOTA, PERKINS, DEUTZ, ISUZU, YANMAR … ). Zabezpečujeme kvalifikovaný servis na manipulačnú techniku a stavebné mechanizmy spolu s dodávaním originálnych náhradných dielov a príslušenstva s krátkymi dodacími lehotami. Tiež je možnosť využiť dodávku alternatívnych náhradných dielov na značkové vysokozdvižné vozíky a stavebnú techniku za prijateľné cenové relácie. Realizujeme opravy hydraulických celkov (hydraulických čerpadiel, renováciu hydraulických piestov a iné).

Prislušenstvo pre manipulačnú a stavebnú techniku

Máme v ponuke príslušenstvo pre manipulačnú a stavebnú techniku :
– hliníkové nájazdy (kompletnú ponuku nájdete na www.najazdy.sk)
– gumové pásy (dalšie informácie na www.gumovepasy.sk)
– široký sortiment náhradných dielov na ponúkanú techniku (hnacie ozubené kolesá, pojazdové kladky, oceľové pásy, pneumatiky, pojazdové hydromotory a iné)

Firemné novinky

Aktuality

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Referencie

Pomôžeme Vám!

Nenašli ste na našej webstránke potrebné informácie? Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, pokiaľ ide o manipulačnú techniku alebo stavebné stoje, naši kvalifikovaní pracovníci sú Vám k dispozícii!

V našej ponuke tiež nájdete

Bagre TAKEUCHI

Sme autorizovaným servisným a predajným partnerom značky TAKEUCHI.
Ponúkame vám nové aj používané stroje tohto renomovaného výrobcu, rovnako aj náhradné diely a servisné služby. Bližšie informácie nájdete na stránke www.BagreTakeuchi.sk

SUNWARD

Zabezpečujeme predaj a kompletný záručný + pozáručný servis predávaných minibágrov, midibágrov a kompaktných nakladačov značky Sunward, dodávku náhradných dielov, poradenstvo a konzultácie ohladom produktov Sunward. Kompletná ponuka na www.Sunward.sk

Hliníkové nájazdy

Hľadáte hliníkové nájazdy pre Váš bager, nakladač, minirýpadlo, traktorbager, vibračný valec, iný stavebný stroj alebo motocykel, záhradnú techniku či invalidný vozík? Na stránke www.Najazdy.sk nájdete vhodné nájazdy s garanciou najnižších cien a najväčších skladových zásob hliníkových nájazdov v rámci SR.

Gumové pásy

Ponúkame gumové pásy na minibágre do 15 ton a šmykom riadené nakladače do 5 ton. V prvom rade nám ide o kvalitu. Výroba gumových pásov je certifikovaná podľa ISO 16949:2009. Pásy VemaTrack sú zložené z 50% prírodného kaučuku a 50% syntetickej gumy. Gumový pás vhodný pre váš stavebný stroj nájdete na www.GumovePasy.sk